Aktualności

Jesteś na: Strona główna / O spółce / Aktualności
Rok Miesiąc
Dodano:
2016-10-04
Organizowane przez Katowickie Wodociągi S.A. od 2009r. Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych corocznie odbywały się równolegle z rozgrywkami Ekstraligi Szachowej. W tym roku w związku z małym zainteresowaniem Katowickie Wodociągi S.A. nie organizują Mistrzostw Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych.
Dodano:
2016-10-01
Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w wyniku wspólnych działań Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i naszej Spółki poprawiły się parametry jakości wody w wewnętrznej instalacji Szpitala. W przebadanych próbkach wody nie stwierdzono obecności bakterii z grupy coli. Obecnie trwa wypłukiwanie chloru z instalacji wewnętrznej Szpitala.
Dodano:
2016-09-30
Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w dniu 29 września br. w wyniku cyklicznej kontroli jakości wody w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach stwierdzono, że woda w instalacji wewnętrznej Szpitala jest niezdatna do picia.
Dodano:
2016-09-20
W związku ze zbliżającym się okresem zimowym zwracamy się do wszystkich właścicieli nieruchomości, administratorów budynków i obiektów w mieście Katowice
Dodano:
2016-09-12
Blisko 300 zawodników wzięło udział w tegorocznej edycji biegu „15tka z Katowic do Sosnowca”. Przy siedzibie Katowickich Wodociągów S.A. na uczestników biegu czekał wodopój oraz kurtyna wodna. Dla pierwszej osoby, która pod nią przebiegła Katowickie Wodociągi S.A. przygotowały nagrodę specjalną.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna