Zamówienia | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

INFORMACJA dla Wykonawców!

Zgodnie z Wewnętrznym Regulaminem udzielania zamówień sektorowych, których wartość szacunkowa nie przekracza kwot  określonych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych w Katowickich Wodociągach S.A., z dnia 01.01.2017r. (tekst jednolity z dnia 17.01.2019r.), niektóre postępowania prowadzone są poprzez Platformę Zakupową Marketplanet e-Zamawiający i tym samym komunikacja pomiędzy Wykonawcami a Zamawiającym, w przypadku tych postepowań, odbywa się głównie przy użyciu tejże platformy, wraz ze składaniem ofert w formie elektronicznej. Platforma gwarantuje zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. W poniższym wykazie postępowań, tytuły postepowań które są prowadzone poprzez platformę, podlinkowane są do tej właśnie platformy. Aby skutecznie złożyć ofertę należy posiadać kwalifikowany podpis elektroniczny, wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne - podpis elektroniczny musi spełniać wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (t. j. Dz.U. z 2016 r. poz.1579 z późn.zm.).

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576-87-90, email:  gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę poprzez link:

https://wodociagi-katowice.ezamawiajacy.pl

lub
https://oneplace.marketplanet.pl

Korzystanie z Platformy jest bezpłatne, a rejestracji należy dokonać zgodnie z instrukcją dla wykonawców znajdująca się na platformie w zakładce „Regulacje i procedury procesu zakupowego”.

Zamówienie: ZDP/PN/R/16/20

  • Przedmiot postępowania: KOMPLEKSOWE ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWO - REKREACYJNYCH (BASEN - BUROWIEC PRZY UL. KONNEJ ORAZ BASEN - BRYNÓW PRZY UL. KOŚCIUSZKI - NA ROK 2020 i 2021
    Numer postępowania: ZDP/PN/R/16/20
  • Status postępowania: otwarte
kategoria: Ogłoszenie o zamówieniu [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Ogłoszenie o zamówieniu - na www.pdf 100KB pobierz plik : Ogłoszenie o zamówieniu - na www.pdf
kategoria: SIWZ [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf SIWZ - na www.pdf 2.96MB pobierz plik : SIWZ - na www.pdf
zip załączniki edytowalne do SIWZ - na www.zip 51.46KB pobierz plik : załączniki edytowalne do SIWZ - na www.zip
kategoria: Zapytania i odpowiedzi/modyfikacje [4]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Odpowiedż na pytanie nr 1.pdf 68.69KB pobierz plik : Odpowiedż na pytanie nr 1.pdf
pdf Odpowiedź na pytanie 2 - na www.pdf 1.02MB pobierz plik : Odpowiedź na pytanie 2 - na www.pdf
doc Oświadczenie ZMODYFIKOWANE o dysponowaniu pracownikami.doc 39KB pobierz plik : Oświadczenie ZMODYFIKOWANE o dysponowaniu pracownikami.doc
pdf 16b - odpowiedź na zapyt. 3.pdf 139.14KB pobierz plik : 16b - odpowiedź na zapyt. 3.pdf
kategoria: Część jawna [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf część jawna - na www.pdf 58.67KB pobierz plik : część jawna - na www.pdf
wszystkie zamówienia

do góry