Zamówienia | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

INFORMACJA dla Wykonawców!

Zgodnie z Wewnętrznym Regulaminem udzielania zamówień sektorowych, których wartość szacunkowa nie przekracza kwot  określonych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych w Katowickich Wodociągach S.A., z dnia 01.01.2017r. (tekst jednolity z dnia 17.01.2019r.), niektóre postępowania prowadzone są poprzez Platformę Zakupową Marketplanet e-Zamawiający i tym samym komunikacja pomiędzy Wykonawcami a Zamawiającym, w przypadku tych postepowań, odbywa się głównie przy użyciu tejże platformy, wraz ze składaniem ofert w formie elektronicznej. Platforma gwarantuje zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. W poniższym wykazie postępowań, tytuły postepowań które są prowadzone poprzez platformę, podlinkowane są do tej właśnie platformy. Aby skutecznie złożyć ofertę należy posiadać kwalifikowany podpis elektroniczny, wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne - podpis elektroniczny musi spełniać wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (t. j. Dz.U. z 2016 r. poz.1579 z późn.zm.).

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576-87-90, email:  gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę poprzez link:

https://wodociagi-katowice.ezamawiajacy.pl

lub
https://oneplace.marketplanet.pl

Korzystanie z Platformy jest bezpłatne, a rejestracji należy dokonać zgodnie z instrukcją dla wykonawców znajdująca się na platformie w zakładce „Regulacje i procedury procesu zakupowego”.

Zamówienie: ZDP/PN/R/18/20

  • Przedmiot postępowania: „ROBOTY BUDOWLANE NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W UL. PIOTROWICKIEJ I KOSZALIŃSKIEJ W KATOWICACH” UWAGA !!! ZMIANA FORMY SKŁADANIA OFERT
    Numer postępowania: ZDP/PN/R/18/20
  • Status postępowania: otwarte
kategoria: Ogłoszenie o zamówieniu [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf 5 - OGŁOSZENIE o przetargu.pdf 98.91KB pobierz plik : 5 - OGŁOSZENIE o przetargu.pdf
kategoria: SIWZ [6]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf SIWZ Piotrowicka, Koszalińska.pdf 12.82MB pobierz plik : SIWZ Piotrowicka, Koszalińska.pdf
zip MAPY Z IU - część graficzna.zip 34.05MB pobierz plik : MAPY Z IU - część graficzna.zip
doc 7 - Formularz Oferty Cenowej.doc 52KB pobierz plik : 7 - Formularz Oferty Cenowej.doc
doc 8 - wykaz osób.doc 38KB pobierz plik : 8 - wykaz osób.doc
doc 9 - wykaz robót.doc 36KB pobierz plik : 9 - wykaz robót.doc
doc 10 - Oświadczenie o wykluczeniu.doc 36KB pobierz plik : 10 - Oświadczenie o wykluczeniu.doc
kategoria: Zapytania i odpowiedzi/modyfikacje [3]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf 13- odpowiedź na zapytanie nr 1 i 2..pdf 78.65KB pobierz plik : 13- odpowiedź na zapytanie nr 1 i 2..pdf
zip 13a - Załaczniki do Odpowiedzi na pyt. 1 i 2.zip 6.1MB pobierz plik : 13a - Załaczniki do Odpowiedzi na pyt. 1 i 2.zip
pdf zmiana terminu - na www.pdf 50.59KB pobierz plik : zmiana terminu - na www.pdf
wszystkie zamówienia

do góry