NIEMAPA to seria ilustrowanych przewodników po mieście dla rodzin. W zabawny i graficzny sposób przedstawia najważniejsze miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, charakterystyczne słowa i ciekawostki. Poprzez gry, zagadki i wyzwania zachęca do aktywnego poznawania miasta. Katowice dołączyły do grona miast w których NIEMAPA wskazuje najciekawsze zakątki by na nowo zakochać się w swoim mieście. Swój punkt w NIEMAPIE mają też
Obchody Światowego Dnia Wody i happening „Wodopój” odbędzie się na rynku w Katowicach 21 marca 2018 w godz. 10.00-12.00. Katowickie Wodociągi S.A. współorganizują wydarzenie wraz z Klubem Gaja, Miastem Katowice, Urzędem Marszałkowskim, Zakładem Zieleni Miejskiej, Katowicką Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną i Strażą Miejską.
Katowickie Wodociągi S.A. z tytułem Brylant Polskiej Gospodarki
Katowickie Wodociągi S.A. otrzymały tytuł Efektywna Firma 2017. Znalazły się wśród 372 przedsiębiorstw komunalnych wyłonionych przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie badania wyników finansowych 70 tys. polskich przedsiębiorstw.
12 grudnia 2017r. weszła w życie nowelizacja Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków
Katowickie Wodociągi S.A. informują, że od stycznia 2018 r. zmieniają się godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta.
Historycznie i nowocześnie - tak będzie na stoisku Katowickich Wodociągów podczas II Śląskiego Festiwalu Nauki. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę, 1-2 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Historycznie i nowocześnie - tak będzie na stoisku Katowickich Wodociągów podczas II Śląskiego Festiwalu Nauki. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę, 1-2 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Katowickie Wodociągi S.A. informują, że od dnia 07.11.2017r. pod dotychczasowym adresem (http://ibok.wodociagi.katowice.pl) dostępna będzie nowa wersja internetowego Biura Obsługi Klienta. Wprowadzone udoskonalenia dotyczą dodatkowych funkcji iBOK oraz nowej szaty graficznej.
25 i 26 października br. już po raz drugi odbyła się największa w Polsce lekcja o wodzie. Wzięło w niej udział około 1000 dzieci z przedszkoli i szkół z województwa śląskiego. Jej uczestnicy mieli okazję zdobyć wiedzę na temat obiegu wody w przyrodzie, wykonać doświadczenia z użyciem wody i samodzielnie zbudować oczyszczalnię ścieków.