WODOCIĄGI KATOWICKIE SPÓŁKA AKCYJNA
https://wodociagi.katowice.pl/o-nas-wodociagi-katowice/aktualnosci
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

 • Do odwołania brak możliwości legalizacji, wymiany i montażu oraz zakupu wodomierzy
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-03-31
  Do odwołania brak możliwości legalizacji, wymiany i montażu oraz zakupu wodomierzy

  W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników naszej Spółki, informujemy, że Katowickie Wodociągi S.A. do odwołania nie wykonują dla klientów zewnętrznych:

 • Święto wody w dobie koronawirusa
  Święto wody w dobie koronawirusa

  2020-03-20
  Święto wody w dobie koronawirusa

  22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Dziś w obliczu pandemii ma szczególne znaczenie. Dostęp do bieżącej wody stał się ważniejszy niż kiedykolwiek. Katowickie Wodociągi dokładają tym większych starań, by w sposób niezakłócony woda docierała do mieszkańców Katowic.

 • BOK i kasy nieczynne do odwołania
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-03-13
  BOK i kasy nieczynne do odwołania

  W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników naszej Spółki, informujemy, że od 16 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte: Biuro Obsługi Klienta, ul. Obrońców Westerplatte 89 Kasa Katowice Szopienice, ul. Obrońców Westerplatte 89 (Biuro Obsługi Klienta), Kasa Katowice Panewniki, ul. Panewnicka 330 (budynek na terenie Oczyszczalni Ścieków

 • Odkryj Wodociągi!
  Odkryj Wodociągi!

  2020-01-23
  Odkryj Wodociągi!

  26-27 stycznia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach już po raz czwarty odbędzie się Śląski Festiwal Nauki. To obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Wśród wystawców nie zabraknie Katowickich Wodociągów.

 • Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-01-09
  Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!

  Ponad 100 propozycji nazw dla powstających dwóch basenów miejskich zgłosili katowiczanie w ramach konkursu ogłoszonego w ubiegłym roku przez Urząd Miasta Katowice.

 • Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  2019-11-15
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  16 i 17 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się dni otwarte 4 Buildings. Jednym z partnerów wydarzenia są Katowickie Wodociągi, które w strefie ekspertów tworzą Biuro Obsługi Klienta. Będzie można w nim uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z podłączeniem wody na cele budowalne oraz podłączenia budynków do sieci wod.-kan.

 • Kranówka z dwoma wyróżnieniami
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  2019-10-11
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  Kampania społeczna „KRANÓWKA KATOWICKA. Szluknij się z kokotka!” zdobyła wyróżnienia w konkursach Kryształy PRu oraz Głośna Woda. W pierwszym oceniano kreatywność podejścia do tematu, w drugim jej warstwę edukacyjną.

 • Nazwij basen!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-10-15
  Nazwij basen!

  Mieszkańcy Katowic już w I kwartale przyszłego roku będą mogli korzystać z dwóch powstających kompleksów basenowych - przy ul. Konnej w Burowcu oraz ul. Kościuszki w Brynowie. W oczekiwaniu na otwarcie obiektów Miasto Katowice zaprasza kreatywnych katowiczan do zmierzenia się z zadaniem nadania nazwy miejskim pływalniom.

 • Katowickie Wodociągi przygotowują się do zarządzania miejskimi basenami
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-10-08
  Katowickie Wodociągi przygotowują się do zarządzania miejskimi basenami

  Już w przyszłym roku mają zostać otwarte dwa baseny spośród trzech, które powstają w Katowicach. By było to możliwe w najbliższych miesiącach niezbędne jest wykonanie szeregu prac organizacyjnych związanych m.in. przygotowaniem kompleksowej oferty dla mieszkańców oraz zapewnieniem pełnej obsługi od pierwszych dni funkcjonowania basenów.

 • „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie
  „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie

  2019-10-04
  „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie

  W niedzielę 6 października na ulicach czterech miast - w tym Katowic - zostanie rozegrana 11 edycja Silesia Marathonu. To największa impreza biegowa na Śląsku i jednocześnie jeden z największych maratonów w Polsce. Na biegaczy będzie czekała m.in. „kranówka katowicka”, serwowana ze specjalnych nalewaków.

do góry