Srebro dla biegaczy z Katowickich Wodociągów S.A. | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Srebro dla biegaczy z Katowickich Wodociągów S.A.

2011-07-26
Srebro dla biegaczy z Katowickich Wodociągów S.A. Drużyna Katowickich Wodociągów S.A. zajęła II miejsce w Maratonie Kukuczki, zorganizowanym w ramach Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki, który odbył się 4 czerwca br. 10-osobowa drużyna naszej Spółki łącznie przebiegła 371,62560 km!

Organizatorem Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Impreza organizowana jest od 4 lat na Dolnie Trzech Stawów. W jej ramach odbywają się: Maraton Kukuczki, Bieg 24-godzinny i Bieg 48-godzinny.

Katowickie Wodociągi S.A. startowały w Drużynowym Maratonie Kukuczki już po raz drugi. W ubiegłym roku nasza Spółka uplasowała się na 4 miejscu. W tym roku udało się ten wynik poprawić i stanąć na podium na drugim miejscu.

Spośród 10 osób, które reprezentowały w biegu naszą Społkę cztery przebiegły cały Maraton czyli 42,195 km. Trzem osobom udało się przebiec po 38,00130 km. Kolejne trzy przebiegły odpowiednio 33,80760 km, 29,6139 km i 25,42020 km. Łącznie cała drużyna przebiegła 371,62560 km.

W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy na 356 osób biorących udział w biegu zajęli miejsca od 39 do 79. Cały Maraton przebiegło 58 osób z czego 4 z Katowickich Wodociągów S.A.