WODOCIĄGI KATOWICKIE SPÓŁKA AKCYJNA
https://wodociagi.katowice.pl/o-nas-wodociagi-katowice/aktualnosci/Katowickie-Wodociagi-trzecie-w-rankingu-wodociagi-2019/idn:483
Drukuj grafikę : tak / nie

Katowickie Wodociągi trzecie w rankingu wodociągi 2019

Aktualności

2019-02-26

Katowickie Wodociągi trzecie w rankingu wodociągi 2019

Katowickie Wodociągi S.A. znalazły się na podium w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji 2019. Zajęte trzecie miejsce jest dużym wyróżnieniem dla firmy i podkreśleniem jakości świadczonych usług, standardów pracy oraz prowadzonej polityki.

W przeprowadzonym rankingu, analizie zostały poddane między innymi kwestie  finansowe, techniczne, czy nakłady na szkolenia, podnoszące kwalifikację pracowników. Pod uwagę brane były również tzw. dane „miękkie”, czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności i integracja z nimi.

„Cieszy mnie, że drugi raz z rzędu znajdujemy się w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. Trzecie miejsce to duże wyróżnienie. Pragnę podkreślić, że na ten sukces pracowała cała załoga. Ubiegły rok był czasem wzmożonej, ciężkiej dla nas pracy. Oprócz bieżących, realizowanych zadań, Spółka była zaangażowana w organizację Międzynarodowego Szczytu Klimatycznego COP24, który odbył się w Katowicach w dniach 3-15 grudnia 2018 r. Najważniejszym zadaniem dla Spółki było przygotowanie i zabezpieczenie całej infrastruktury wod-kan oraz całodobowy jej monitoring. Podjęte działania zapewniły ciągłość i niezawodność dostaw wody oraz odbiór ścieków dla około 21,5 tys. uczestników COP24” - mówi Stanisław Krusz, Prezes Zarządu Spółki.

Ranking został przeprowadzony po raz siódmy. Organizatorami rankingu są Dziennik Gazeta Prawna i jej dodatek ekonomiczny Strefa Gospodarki. Ma na celu prezentację czołówki branży wodno-kanalizacyjnej, wyróżnienie najlepszych  w niej przedsiębiorstw, które utrzymują wysoką sprawność techniczną urządzeń, instalacji i standardów pracy.

do góry