WODOCIĄGI KATOWICKIE SPÓŁKA AKCYJNA
Drukuj grafikę : tak / nie

Zmagania szachowe dobiegły końca

2015-09-05

VII Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych organizowane w dniach 4 - 5. września br. przez Katowickie Wodociągi S.A. i Klub Szachowy „HETMAN” ściągnęły do Katowic przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne z całej Polski. Klasyfikacja turnieju odbywała się w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczył Robert Janik z RPWIK Sp. z o.o. w Chrzanowie. Drugie miejsce zdobył Marek Zychowski z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Na trzecim miejscu znalazł się Victoriano Sanz Lasada z AQUALOGY Polska Sp. z o.o.

W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zostały Katowickie Wodociągi S.A. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Na trzeciej pozycji uplasował się Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z .o o. Łódź

Atrakcjami dla uczestników Mistrzostw była możliwość obserwowania Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach, II sesja Sygnity Ekstraliga 2015, odbywających się w dniach 4- 6 września br. w tym samym miejscu.