Kranówka Katowicka podczas 15. edycji Silesia Marathon | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Kranówka Katowicka podczas 15. edycji Silesia Marathon

2023-09-29

Katowickie Wodociągi S.A. od lat wspierają Silesia Marathon. W jego jubileusz również zadbają o to, aby nikt na trasie nie był spragniony. Na katowickim odcinku trasy pojawią się trzy beczkowozy z Katowicką Kranówką oraz nalewaki, które umożliwią szybkie i wygodne ugaszenie pragnienia uczestnikom przy spodku oraz placu Sławika i Antala. Co więcej, dwie kurtyny wodne przy ul. Bohaterów Monte Casino oraz przy ul. Bednorza pomogą biegaczom szybko się ochłodzić i pokonać nawet wysokie temperatury, które mogą się pojawić pomimo kalendarzowej jesieni.

Katowickie Wodociągi, oprócz swojej głównej działalności, aktywnie uczestniczą w promowaniu zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Dlatego też nie tylko wspierają Silesia Marathon dbając o nawodnienie uczestników, ale także biorą w nim udział osobiście. W tym roku solidna reprezentacja Katowickich Wodociągów, składająca się z dwóch kobiet i dziesięciu mężczyzn, stanie na starcie, gotowa do rywalizacji i promowania idei zdrowego stylu życia. Punkty z Katowicką Kranówką i kurtynami wodnymi można spotkać na wielu wydarzeniach sportowych, piknikach ekologicznych i innych miejscach, gdzie katowiczanie decydują się na relaks lub sportowe wyzwania.

Silesia Marathon to nie tylko wyjątkowe wydarzenie sportowe, ale także okazja do promowania aktywnego trybu życia i współpracy między lokalnymi firmami a społecznością biegową. Dzięki zaangażowaniu Katowickich Wodociągów, uczestnicy będą mogli cieszyć się najlepszą jakością wody i ugasić pragnienie podczas biegu.

do góry