Aktualności | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Aktualności

 • Odszedł Tadeusz Zuber
  Odszedł Tadeusz Zuber

  2019-09-23
  Odszedł Tadeusz Zuber

  19 września 2019 r. odszedł inż. Tadeusz Zuber, wieloletni Dyrektor Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Katowicach. Przez całe życie zawodowe był związany z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. W wodociągach łącznie przepracował 47 lat. Dzięki swojej wiedzy, pracowitości i zaangażowaniu stał się prawdziwym autorytetem w środowisku zawodowym.

 • Kranówka na 5 edycji biegu 15-tki z Sosnowca do Katowic
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-09-06
  Kranówka na 5 edycji biegu 15-tki z Sosnowca do Katowic

  Do pracy, na uczelnię czy spotkanie ze znajomymi - codziennie wiele osób korzysta z tramwaju numer 15, łączącego centrum Katowic z Sosnowcem. Na tej słynnej trasie, już 7 września, odbędzie się piąta edycja biegu „15tka z Sosnowca do Katowic”. Na mecie, przy Galerii Katowickiej, będzie można skorzystać z bezpłatnych, dodatkowych atrakcji oraz napić się „Kranówki Katowickiej” prosto z beczkowozu.  

 • Katowickie Wodociągi S.A. partnerem IV Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-08-28
  Katowickie Wodociągi S.A. partnerem IV Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

  Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem organizowanej już po raz czwarty Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”, która odbędzie się w dniach 4-6 września br. w Zakopanem.

 • Katowickie Wodociągi zarządcą miejskich basenów
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-07-31
  Katowickie Wodociągi zarządcą miejskich basenów

  W 2017 r. w Katowicach ruszyła budowa trzech basenów miejskich. Prace nad realizacją dwóch, zlokalizowanych przy ul. Kościuszki i przy ul. Hallera, rozpoczęły się w połowie roku. Budowa pływalni przy ul. Wczasowej zaczęła się kilka miesięcy później.

 • Zdroje uliczne z “kranówką katowicką”
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-07-24
  Zdroje uliczne z “kranówką katowicką”

  Katowice montują zdroje uliczne, z których można napić się wody z sieci. To kolejny element kampanii “Kranówka katowicka - szluknij sie z kokotka”.

 • Kranówka katowicka z saturatora
  Kranówka katowicka z saturatora

  2019-07-05
  Kranówka katowicka z saturatora

  Od piątku 5 lipca, w weekendy, na katowickim rynku można napić się za darmo kranówki płynącej z zabytkowego saturatora. To kolejna odsłona kampanii „Kranówka katowicka - szluknij się z kokotka!”, prowadzonej wspólnie przez Urząd Miasta Katowice i Katowickie Wodociągi.

 • Kranówka na Odrzańskiej Nocy Świętojańskiej w Katowicach
  Kranówka na Odrzańskiej Nocy Świętojańskiej w

  2019-06-18
  Kranówka na Odrzańskiej Nocy Świętojańskiej w Katowicach

  Podczas obchodzonej 21 czerwca  na katowickim rynku Odrzańskiej Nocy Świętojańskiej, Katowickie Wodociągi będą zachęcać do picia kranówki.  W godzinach od 14.00 do 19.00 każdy uczestnik wydarzenia, zostanie poczęstowany kranówką i krówką!

 • Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie
  Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie

  2019-06-10
  Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie

  Wypij kranówkę, zajrzyj do wnętrza rury lub zostań operatorem małej koparki, to tylko niektóre atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko Katowickich Wodociągów podczas pikniku „Ekoodpowiedzialnie”. Impreza której organizatorem jest Miasto Katowice i Lasy Państwowe odbędzie się w sobotę 15 czerwca br.  na terenie Katowickiego Parku Leśnego.

 • Kurtyny wodne na upalne dni
  Kurtyny wodne na upalne dni

  2019-06-05
  Kurtyny wodne na upalne dni

  W związku z upałami Katowickie Wodociągi S.A. w kilku najliczniej uczęszczanych miejscach miasta, rozstawiły kurtyny wodne.

 • Nowe numery telefonów
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-04-30
  Nowe numery telefonów

  Katowickie Wodociągi S.A. informują, że zmianie uległy numery telefonów na Oddziały Eksploatacji Sieci Wodociągowej, Kanalizacyjnej oraz Oczyszczalnie Ścieków.

do góry